Duo REGENT

Vladimír Kopp měl v první čtvrtině roku 2022 výročí 35 let hudební kariéry.
Jako školou povinný začínal v Lidové škole umění hrou na klarinet. Poté přidal hru na tenor saxofon. Hrál s profesionálními velkými dechovými orchestry Mladoboleslavska.

Později se naučil hrát na klávesové nástroje a přidal zpěv.
Dal se z dechovky na rock-popovou dráhu a z velkého ansámblu sám vzešel v podstatě jako kapelník, i když si na to nehrál, když sestavil kapelu menší, typickou rockovou sestavu. Organizoval velké taneční zábavy.
Nejvíce působil a působí v mladoboleslavském a mělnickém regionu. Byl zván do jiných kapel na hostování ke klávesám saxofonu, či zpěvu.

Určitou dobu úzce kulturně spolupracoval se známým pivovarem Regent, který mu za spolupráci nechal používat jeho logo. Tehdy vznikla kapela Regent. Toto logo nese 25 let, ač se členové kapely měnili. Z kapely se později zúžil profil Regentu na duo. I parťáci v duu se vedle Vladimíra měnili, ale značka Regent už zůstala.
Od roku 2017 Vladimír Kopp započal spolupráci s Petrou Rézovou a to je současné, přes pět let existující a velmi aktivní, Duo Regent.
Nyní je Vladimír Kopp ve vedení Uměleckého sdružení ARTES a ve výborech jiných uměleckých institucí, podílí se zásadně na organizacích a realizacích kulturních akcí a kontraktů.
Kromě toho se velmi věnuje zvukařské činnosti, zvučí zejména v rámci Artes např. Heidi Janků, Jiřího Helekala, Jitku Molavcovou, Magdu Malou, nebo Milana Pitkina.

Zabývá se i výrobou hudebních samplů, podkladů.


S Petrou Rézovou coby Duo Regent jezdí účinkovat na svatby, narozeniny, různé oslavy, rauty, firemní večírky, Silvestrovské oslavy, plesy, obecní akce, taneční zábavy v restauracích, barech, sálech, venkovní velké akce, atd.

Jejich široký repertoár skýtá cca 900 písní a přizpůsobuje se skladbě publika, případně přáním hostů. Při větších akcích se Duo rozšiřuje několikrát ročně na trio či kvarteto, ale duo je nejčastěji. Jsme duo sehrané, kde je jistě cítit, že muziku děláme s láskou, baví nás to, rádi těšíme publikum.
Za vaši přízeň Děkujeme.